Будівельний альянс “KONA” відкрив виробництво пустотних плит за італійською технологією (новини компаній)

Будівельний альянс “KONA” відкрив виробництво пустотних плит за італійською технологією (новини компаній)

Відродження виробництва і створення нових робочих місць. 2 липня будівельний альянс “KONA”, до якого входить і КУЛІНДОРОВСЬКИЙ індустріальний концерн,  урочисто презентував і дав старт роботі нової виробничої лінії, яка буде випускати пустотні плити за сучасними стандартами.

Нову лінію від італійського виробника «Nordimpianti» презентував президент будівельного альянсу “KONA” Артур Коробчинський і директор Куліндоровського індустріального концерну Володимир Вегерінський.

На урочистому заході був присутній мер Одеси Геннадій Труханов.

“Мені дуже приємно бути на відкритті нової виробничої лінії в Одесі – це дійсно крок вперед, нові технології виробництва плит. Це говорить про те, що бізнес вірить, що в нашій країні все буде добре, розвивається і впроваджує нові технології. Я вдячний Артурові Коробчинському за продовження справи його батька. Дякуємо за створення робочих місць, величезна подяка колективу. Ми завжди підтримували і будемо підтримувати розширення виробництва і виробничих потужностей”, -підкреслив  Геннадій Труханов.

Артур Коробчинський і Володимир Вегерінський розповіли , що про відкриття такої високотехнологічної лінії мріяли ще з 2015 року. Кроком до її відкриття стали відвідини Мюнхенської будівельної виставки в 2016 році, на якій було представлене обладнання для виробництва пустотної плити.

Після цього настав етап вивчення виплатності (на рус языке – окупаемости), ринку, ведення перемовин з підрядником. Вибір був зупинений на італійському бренді “Nordimpianti», з яким підписали контракт.

“Хочу відзначити, що будівельний альянс “KONA” впроваджує інноваційні технології виробництва і будівництва .Запуск даної лінії дозволить покращити якість виробництва, при цьому знижуючи собівартість продукції, таким чином це суттєво відобразиться на ціні житла. Хочу підкреслити, що це перший етап в рамках проекту модернізації  Куліндоровського індустріального концерну”, – відзначив президент будівельного альянсу  “KONA” Артур Коробчинський.

Відзначимо, що крім нової виробничої лінії в Куліндоровському індустріальному концерні продовжать роботу арматурний цех, бетонний завод, виробництво паль та інших залізобетонних виробів.

Попередником цього підприємства є КУЛІНДОРОВСЬКИЙ завод ЗБВ №4, заснований в 1974 році, який виробляв на місяць приблизно 5500 м3 бетону і до 118 тис м3 керамзитового гравію на рік. Нове життя підприємства почалося в 2002 році з приходом нового власника Олександра Коробчинського.

З 2004 року підприємство випускає по 120 кубометрів бетону на годину. Також  концерн виробляє більше 300 найменувань продукції: стінові блоки ЗБВ, товарний бетон, тротуарні плити, перемички (в буд словнику – перекладки) плити загороджувальні, ЗБВ лотоки, палі, кільця, дорожні плити , фундаментні блоки та сходові марші (в буд словнику – хідні). Проектна потужність підприємства на сьогодні складає близько 40 тис кубометрів бетону в рік.

Знаходиться  концерн за адресою : м. Одеса, 20-й км Старокиївської дороги.

Будівельний альянс “KONA”  https://kona.com.ua/

«Куліндоровский індустріальний концерн https://kik.od.ua/