"Куліндоровський індустріальний концерн", маючи багаторічні традиції, спираючись на досвід власних першокласних спеціалістів будівельної галузі, безперервно розширює асортимент якісної продукції і супутніх послуг, враховуючи тенденції ринку і сучасні технології в промисловому секторі.

Куліндоровський індустріальний концерн

В недалекому минулому - Куліндоровський завод залізобетонних виробів за більш ніж тридцятирічну історію переживав і злети, і падіння. Нова історія концерну почалася з моменту рестарту підприємства в 2001 році. Завод істотно змінився: розширене виробництво, модернізоване існуюче обладнання, впроваджені нові технології, покращена якість і збільшений асортимент продукції, що випускається.

Немала частина прибутку підприємства вкладається в розвиток виробництва. Компанія активно впроваджує передові технології, які надають можливість постійно підвищувати якість продукції буз підвищення вартості виробництва. На заводі працює біля 300 осіб.

Місія

Виробляти продукцію світового рівня якості.
Розвивати команду концерну, керуючись принципами прозорості й чесності відносин, професійності і відповідальності за якість роботи. Стати постачальником номер один для своїх покупців, надаючи послуги якісно нового рівня і використовувати індивідуальний підхід до кожного замовника.

Успіх

Успішність проекту заснована на позитивному досвіді аналогічних проектів в Європі та Україні.

Актуальність його реалізації обумовлена великим попитом і, практично, відсутністю пропозиції. Запустивши виробництво складних каркасних конструкцій, планується охопити ринок Півдня, Сходу і частини Центрального регіону країни.

Подібність виробничих процесів і наявність вільних виробничих площ дозволяють організувати їх виготовлення безпосередньо на території концерну, що дозволить значно зменшити початкові вкладання і ефективніше використовувати наявне обладнання, а також дасть додатковий ефект від логістики сировини і матеріалів, напрацювань з постачальниками і пропозиціями оптових цін. Проектна потужність підприємства - 45 000 м3 за год.

Про компанію

Сьогодні «КУЛІНДОРОВСЬКИЙ індустріальний концерн» - це підприємство, що динамічно розвивається, широкий асортимент продукції ,яка виробляється, контроль і гарантія якості виробника, впровадження сучасних технологій, розвиток нових напрямків, ефективна логістика і прогресивний спектр додаткових послуг, кваліфіковані й досвідчені спеціалісти.

Сертифікати відповідності
Наша команда
Аліко Ахалаія

Генеральний директор

Александр Стасюкевич

Головний інженер

Віталій Мірошников

Менеджер з постачання

Тетяна Ковальова

Начальник відділу кадрів

Ганна Севастьянова

Начальник планово-економічного відділу

Антон Саранча

Керівник відділу продажу

Віктория Лимарь

Менеджер з продажу

Катерина Гушан

Менеджер з продажу

Володимир Юрченко

Технолог АФЦ

Александр Лахно

Головний енергетик

Євген Макарчук

Головний механік

Юлія Сомова

Бухгалтер

Світлана Кушнір

Головний технолог

Наша лабораторія

Завод має власну лабораторію, яка оснащена необхідним обладнанням для контролю вхідних матеріалів та сировини для виробництва товарного бетону та ЗБВ. Обладнання проходить щорічну перевірку у «Одесастандартметрологія».
Для перевірки міцності арматури діаметром до 32 мм включно, в лабораторії встановлена гідравлічна розривна машина Р100.
Для перевірки бетонних кубиків на стиск використовується прес гідравлічний П125.
Крім цього обладнання лабораторія оснащена необхідним обладнанням для випробування інертних матеріалів (піску, щебеню) та в'яжучих (цементів різних марок).