БУДІВЕЛЬНИЙ АЛЬЯНС “KONA”.БУДУЄМО

БУДІВЕЛЬНИЙ АЛЬЯНС “KONA”.БУДУЄМО

Промислово-будівельна група “Інтобуд” проводить реформу. Президент холдингу Артур Коробчинський заявив про повний ребрендинг існуючої компанії. Все почалося з назви.  Тепер компанія буде мати назву “KONA”. 26 червня на стадіоні “Чорноморець” відбулася урочиста презентація будівельного альянсу.

Окрім нової назви оновлена і структура компанії. KONA стала будівельним альянсом і об’єднала в собі 10 компаній :”ІНТОСПЕЦТРАНС”, агентство нерухомості “ДОМІНАНТА”, логістичний центр “ДОЗ”, КУЛІНДОРОВСЬКИЙ індустріальний концерн, житлово-управляюча компанія “ЖУК”, компанія з управління активами “Одесбудінвест”, юридична компанія  «AleksUr Consult», Трикратське кар’єроуправління, ІТ-консалтинг «IT2B», Вища школа ріелторів «Trumplin».

Об’єднання такої кількості професіоналів в єдине ціле дозволить швидко і ефективно будувати нові об’єкти й управляти ними. Будівельний альянс “KONA” пропонує своїм клієнтам квартири високого рівня за доступними цінами.

Нові принципи компанії відслідковуються в уже завершених об’єктах. Так, в нових житлових комплексах “ЛесSky”, “Лузанівський парк”, “Сіті-Парк” був успішно використаний унікальний формат забудови – “сіті-парки”. Даний принцип створює автономне середовище проживання, ” місто в місті”. “Інтобуд” першим в Одесі почав будувати житлові комплекси за “берлінським принципом”. Тобто,  площа зеленої зони навколо будинку завжди більша або дорівнює площі забудови. “Інтобуд” потурбувався і про найменших мешканців  Одеси – був побудований дитячий садочок і переданий у власність міста.

Будівельний альянс “KONA” об’єднав експертів з різних галузей і готовий будувати нову Одесу, зберігаючи її легендарний вигляд. 

Промислово-будівельна компанія “Інтобуд” заснована в 2002 році Олександром Коробчинським. За цей час було реалізовано багато унікальних проектів – від відновлення православного храму до будівництва сучасного арт-центру. Але головним досягненням стало будівництво 10 житлових комплексів в Одесі.

Компанія витримала всі кризи і завжди добудовувала об’єкти, чим заслужила репутацію надійного забудовника. Зараз компанією керує старший син Олександра Коробчинського – Артур. Він успадкував не тільки компанію батька, але і його любов до Одеси. Тому нові проекти уже будівельного альянсу “KONA” наповнені ідеями про покращення якості життя одеситів.

«Десятки тисяч одеситів виявили нам довіру, ставши клієнтами компанії “Інтобуд”, і це був тільки старт. Будівельний альянс “KONA” об’єднав у собі 10 найсильніших компаній, щоб реалізовувати нові проекти, впроваджувати інвестиційні технології і будувати найкращі будинки в Одесі і по всій Україні», – підкреслив президент будівельного альянсу “KONA” Артур Коробчинський.

Будівельний альянс “KONA” зібрав команду з 1200 професіоналів, побудовано 300000 квадратних метрів, здано 10 житлових комплексів, 20 тисяч одеситів заселилися в нові будинки, і це тільки початок. “KONA”. Будуємо.