Будівельний альянс KONA відкрив нове виробництво

Будівельний альянс KONA відкрив нове виробництво

Будівельна компанія “KONA” не тільки будує сучасні будинки, але й відроджує виробництво, створюючи при цьому нові робочі місця.

2 липня будівельний альянс “KONA” , до якого входить КУЛІНДОРОВСЬКИЙ індустріальний концерн, урочисто презентував і дав старт роботі нової виробничої лінії. яка буде випускати пустотні плити за сучасними стандартами.

Нову лінію від італійського виробника “Nordimpianti” презентував президент будівельного альянсу “KONA” Артур Коробчинський, директор “Куліндоровського індустріального концерну” Володимир Вегерінський, а також мер Одеси Геннадій Труханов, який став спеціальним гостем настільки важливої для міста події.

«Мені дуже приємно бути на відкритті нової виробничої лінії в Одесі – це дійсно крок вперед, нові технології виробництва плит. Це говорить про те, що бізнес вірить, що в нашій країні все буде добре, розвивається і впроваджує нові технології. Я вдячний Артурові Коробчинському за продовження справи його батька. Дякуємо за створення робочих місць, величезна подяка колективу. Ми завжди підтримували і будемо підтримувати розширення виробництва і виробничих потужностей», – підкреслив  Геннадій Труханов.

Артур Коробчинський і Володимир Вегерінський розповіли, що про відкриття такої високотехнологічної лінії мріяли ще з 2015 року. Кроком до її відкриття стали відвідини Мюнхенської будівельної виставки в 2016 році, на якій було представлене обладнання для виробництва пустотної плити.

Після цього настав етап вивчення виплатності , ринку, ведення перемовин з підрядником. Вибір був зупинений на італійському бренді “Nordimpianti», з яким підписали контракт.

«Хочу відзначити, що будівельний альянс “KONA” впроваджує інноваційні технології виробництва і будівництва .Запуск даної лінії дозволить покращити якість виробництва, при цьому знижуючи собівартість продукції, таким чином це суттєво відобразиться на ціні житла. Хочу підкреслити, що це перший етап в рамках проекту модернізації  Куліндоровського індустріального концерну», – відзначив президент будівельного альянсу  “KONA” Артур Коробчинський.

Відзначимо, що крім нової виробничої лінії в Куліндоровському індустріальному концерні продовжать роботу арматурний цех, бетонний завод, виробництво паль та інших залізобетонних виробів.

Довідка:

«КУЛІНДОРОВСЬКИЙ ІНДУСТРІАЛЬНИЙ КОНЦЕРН» – одне з найбільших підприємств України з виготовлення залізобетонних виробів. Його попередником є КУЛІНДОРОВСЬКИЙ завод ЗБВ №4, заснований в 1974 році, який виробляв на місяць приблизно 5500 м3 бетону і до 118 тис м3 керамзитового гравію на рік .Нове життя підприємства почалося в 2002 році з приходом нового власника Олександра Коробчинського. З 2004 року підприємство випускає по 120 кубометрів бетону на годину. Також  концерн виробляє більше 300 найменувань продукції: стінові блоки ЗБВ, товарний бетон, тротуарні плити, перемички плити загороджувальні, ЗБВ лотоки, палі, кільця, дорожні плити, фундаментні блоки та сходові марші. Проектна потужність підприємства на сьогодні складає близько 40 тис кубометрів бетону в рік. Знаходиться “КУЛІНДОРОВСЬКИЙ індустріальний концерн” за адресою: м. Одеса, 20-й км Старокиївської дороги.